Het team van Basisschool De Ark

Schooljaar 2021-2022.

Directie en ondersteuning

Rob Dekker

Directeur
Aanwezig: hele week
r.dekker@de-ark.nl  

Monique van den Hengel

Administratief medewerkster
Aanwezig: ma, di en do
m.vandenhengel@de-ark.nl  

Henny Vermeulen

Intern begeleider
Aanwezig: ma t/m do
h.vermeulen@de-ark.nl  

Nicoline Roos

Intern begeleider
Aanwezig: ma. middag
n.roos@de-ark.nl  

Annemiek de Gier

Leerkracht zorgverbreding
Aanwezig: woe
a.degier@de-ark.nl  

Nathalie Gerritsen

Leerkracht zorgverbreding
aanwezig: ma, woe en vrij
n.gerritsen@de-ark.nl  

Carla Verleur

Leraarondersteuner
Aanwezig: ma, di en do
Groep 1/2
c.verleur@de-ark.nl  

Linda van der Zee

Leraarondersteuner
Aanwezig: ma, woe en vr
Groep 1/2
l.vanderzee@de-ark.nl  

Sandra Avontuur

Onderwijsassistent
Aanwezig: di, do en vr
s.avontuur@de-ark.nl  

Amy Woelders

Onderwijsassistent
Aanwezig: di, woe en do
a.woelders@de-ark.nl  

Jan van Rooijen

Concierge
Aanwezig: ma, woe en vr
j.vanrooijen@de-ark.nl  

Leerkrachten

Nicoline Roos

Leerkracht 1/2A
Aanwezig: hele week
Groep 1/2
n.roos@de-ark.nl  

Fea Carbaat

Leerkracht 1/2B
Aanwezig: ma, di, woe, en vr
Groep 1/2
f.carbaat@de-ark.nl  

Maurien Griffioen

Leerkracht 1/2B
Aanwezig: do
Groep 1/2
m.griffioen@de-ark.nl  

Bianca Edel

Leerkracht 1/2C
Aanwezig; di, woe, do en vr
Groep 1/2
b.edel@de-ark.nl  

Monique Touwen

Leerkracht 1/2C
Aanwezig: ma
Groep 1/2
m.touwen@de-ark.nl  

Annemiek de Gier

Leerkracht 1/2D
Aanwezig: do en vr
Groep 1/2
a.degier@de-ark.nl  

Marjanne Bushoff

Leerkracht 1/2D
Aanwezig: ma, di, woe en vr
Groep 1/2
m.bushoff@de-ark.nl  

Liesbeth Braam

Leerkracht 3A
Aanwezig: hele week
Groep 3
l.braam@de-ark.nl  

Astrid Eschweiler

Leerkracht 3B
Aanwezig: hele week
Groep 3
a.eschweiler@de-ark.nl  

Joanne Kruijswijk

Leerkracht 4A
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 4
j.kruijswijk@de-ark.nl  

Irma Steur

Leerkracht 4A
Aanwezig: woe, do en vr
Groep 4
i.steur@de-ark.nl  

Ria Sporkslede

Leerkracht 4B
Aanwezig: 
Groep 4
r.sporkslede@de-ark.nl  

Karuna Pinto-Baldew

Leerkracht 4B en 6B
Aanwezig: hele week
Groep 4
Groep 6
k.pinto-baldew@de-ark.nl  

Joan van Tilburg-Goede

Leerkracht 5A
Aanwezig: woe, do en vr
Groep 5
j.vantilburg@de-ark.nl  

Imre Bleijerveld

Leerkracht 5A
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 5
i.bleijerveld@de-ark.nl  

Wendy John

Leerkracht 5B en gym
Aanwezig: hele week
Groep 5
w.john@de-ark.nl  

Margot Abels

Leerkracht 6B
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 6
m.abels@de-ark.nl  

Ingolf van der Zwaag

Leerkracht 6A
Aanwezig: di, woe, do en vr
Groep 6
i.vanderzwaag@de-ark.nl  

Nicole van den Brink

Leerkracht 7A
Aanwezig: hele week
Groep 7
n.vandenbrink@de-ark.nl  

Mandy Mourits

Leerkracht 7B
Aanwezig: 
Groep 7
m.mourits@de-ark.nl  

Manon-Claire Hoogeweg

Leerkracht 6A en 7B
Aanwezig: ma, do en vr
Groep 6
Groep 7
m.hoogeweg@de-ark.nl  

Mathieu de Jong

Leerkracht 8A
Aanwezig: ma, di, do en vr
Groep 8
m.dejong@de-ark.nl  

Thelma Smit

Leerkracht 8A
Aanwezig: woe, do en vr
Groep 8
t.smit@de-ark.nl  

Mirjam Kole

Leerkracht 8B
Aanwezig: hele week
Groep 8
m.kole@de-ark.nl  

Els Hermanides

Leerkracht muziek
Aanwezig: ma, woe en vr