Het team van Basisschool De Ark

Schooljaar 2018-2019.

Directie en ondersteuning

Rob Dekker

Directeur
Aanwezig: hele week
r.dekker@de-ark.nl  

Monique van den Hengel

Administratief medewerkster
Aanwezig: ma, di en do
m.vandenhengel@de-ark.nl  

Henny Vermeulen

Intern begeleider
Aanwezig: hele week
h.vermeulen@de-ark.nl  

Nathalie Gerritsen

Intern begeleider

Aanwezig: woe
n.gerritsen@de-ark.nl  

Annemiek de Gier

Leerkracht zorgverbreding
Aanwezig: woe
a.degier@de-ark.nl  

Joan Oosterman

Leerkracht zorgverbreding
aanwezig: ma, di en woe
j.oosterman@de-ark.nl  

Carla Verleur

Leraarondersteuner
Aanwezig: ma, di, woe en do
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
c.verleur@de-ark.nl  

Linda van der Zee

Leraarondersteuner
Aanwezig: ma, di, woe en do
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
l.vanderzee@de-ark.nl  

Klaas de Vries

Concierge
Aanwezig: woe, do en vr
k.devries@de-ark.nl  

Leerkrachten

Nicoline Roos

Leerkracht 1/2A
Aanwezig: hele week
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
n.roos@de-ark.nl  

Fea Carbaat

Leerkracht 1/2B
Aanwezig: ma, di, woe en vr
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
f.carbaat@de-ark.nl  

Maurien Griffioen

Leerkracht 1/2B
Aanwezig: do
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
m.griffioen@de-ark.nl  

Bianca Edel

Leerkracht 1/2C
Aanwezig; ma, di en woe
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
b.edel@de-ark.nl  

Annemiek de Gier

Leerkracht 1/2C
Aanwezig: do en vr
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
a.degier@de-ark.nl  

Marjanne Bushoff

Leerkracht 1/2D
Aanwezig: ma, di, woe en do
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
m.bushoff@de-ark.nl  

Monique Touwen

Leerkracht 1/2D
Aanwezig: vr
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
m.touwen@de-ark.nl  

Kirsten Hendriks

Leerkracht 1/2E
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
k.hendriks@de-ark.nl  

Nathalie Gerritsen

Leerkracht groep 1/2E
Aanwezig: do en vr
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
n.gerrtisen@de-ark.nl  

Liesbeth Braam

Leerkracht 3A
Aanwezig: hele week
Groep 3 - Bekijk groep ›
l.braam@de-ark.nl  

Fleur Jacobs

Leerkracht 3B
Aanwezig: hele week
Groep 3 - Bekijk groep ›
f.jacobs@de-ark.nl  

Ria Sporkslede

Leerkracht 4A
Aanwezig: hele week
Groep 4 - Bekijk groep ›
r.sporkslede@de-ark.nl  

Marga Haring

Leerkracht 4A
Aanwezig: ma, woe en do
Groep 4 - Bekijk groep ›
m.haring@de-ark.nl  

Astrid Eschweiler

Leerkracht 4B
Aanwezig: hele week
Groep 4 - Bekijk groep ›
a.eschweiler@de-ark.nl  

Joanne Kruijswijk

Leerkracht 5A
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 5 - Bekijk groep ›
j.kruijswijk@de-ark.nl  

Irma Steur

Leerkracht 5A
Aanwezig: woe, do en vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
i.steur@de-ark.nl  

Esmeralda Danijeje

Leerkracht 5B
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 5 - Bekijk groep ›
e.danijeje@de-ark.nl  

Wendy John

Leerkracht 5B en gym
Aanwezig: hele week
Groep 5 - Bekijk groep ›
w.john@de-ark.nl  

Margot Abels

Leerkracht 6A
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 6 - Bekijk groep ›
m.abels@de-ark.nl  

Manon-Claire Hoogeweg

Leerkracht 6A en 7B
Aanwezig: ma, do en vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
Groep 7 - Bekijk groep ›
m.hoogeweg@de-ark.nl  

Karuna Pinto-Baldew

Leerkracht 6B
Aanwezig: ma, di, do en vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
k.pinto-baldew@de-ark.nl  

Thelma Smit

Leerkracht 6B
Groep 6 - Bekijk groep ›
t.smit@de-ark.nl  

Nicole van den Brink

Leerkracht 7A
Aanwezig: hele week
Groep 7 - Bekijk groep ›
n.vandenbrink@de-ark.nl  

Ingolf van der Zwaag

Leerkracht 7B
Aanwezig: di, woe, do en vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
i.vanderzwaag@de-ark.nl  

Mirjam Kole

Leerkracht 8A
Aanwezig: hele week
Groep 8 - Bekijk groep ›
m.kole@de-ark.nl  

Joan Goede

Leerkracht 8B
Aanwezig: ma, di en woe
Groep 8 - Bekijk groep ›
j.goede@de-ark.nl  

Imre Bleijerveld

Leerkracht 8B
Aanwezig: woe, do en vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
i.bleijerveld@de-ark.nl  

Els Hermanides

Leerkracht muziek
Aanwezig: ma, woe en vr